Festspillene i Bergen LIVE 28. mai 2020 kl. 21.30: Crescendo, Mari Eriksmoen & Christian Ihle Hadland

28.05.2020 Crescendo-musikerne Ludvig Gudim, Sonoko Miriam Welde, Eivind Ringstad og Sandra Lied Haga byr på en forrykende fransk aften sammen med Mari Eriksmoen og Christian Ihle Hadland.

20. november 2020

En million nei – og ett rungende ja!

Pianist og mentor i flere av Talent Norges satsinger, Leif Ove Andsnes, om viktigheten av gode rollemodeller og nødvendigheten av å bygge opp en yngre generasjon som er interessert i sitt publikum.

En million nei – og ett rungende ja!
16. oktober 2020

Ung Filharmoni høsten 2020

Nå kan du se filmen fra Ung Filharmonis høstsamling i anderledesåret 2020! Talentene jobbet med Sjostakovitsj Festivalouverture & Stravinskij Ildfuglen.

Ung Filharmoni høsten 2020
21. august 2020

– Vi jobber med talenter som er blant de fremste på sitt område. Da kan ikke vi være noe dårligere enn dem.

Leder av Senter for talentutvikling Barratt Due, Anders Hall Grøterud, om viktigheten av sunn talentutvikling.

– Vi jobber med talenter som er blant de fremste på sitt område. Da kan ikke vi være noe dårligere enn dem.